LAUREATLAR

“ZİYADAR” MÜKAFATININ LAUREATLARI:

2018 – Cİ İL.

  1. SAYMAN ARUZ                              N 001 – 04.05.2018 – BAKI.
  2. SONA ABBASƏLİQIZI                   N 002 – 04.05.2018 – BAKI.
  3. GÜNEL HÜSEYNLİ                        N 003 – 04.05.2018 – BAKI.
  4. MƏRZİYƏ SARVAN                        N 004 – 05.05.2018 – BAKI.
  5. ELÇİN ƏFƏNDİYEV                       N 005 – 01.06.2018 – BAKI.
  6. İNTİQAM YAŞAR                           N 006 – 09.06.2018 – BAKI.
  7. ADİL  CƏFAKEŞ                             N 007 – 15.06.2018 – BAKI.
  8. RİZVAN  FİKRƏTOĞLU                 N 008 -23 .06.2018 – BAKI.
  9. ETİBAR  HƏSƏNZADƏ                  N 009 -14.07.2018 – BAKI.
  10. TOFİQ  QƏBUL                N 010 – 31.07.2018 -BAKI -NAXÇIVAN.(E).
  11. MÖVLUD  AĞAMMƏD        N  011 – 31.07.2018- BAKI – QUBA. (E).
  12. VAHİD   ÇƏMƏNLİ            N  012 – 02.08.2018- BAKI – AĞDAM.(E).
  13. ZAUR  İLHAMOĞLU             N  013-  03.08.2018 – BAKI – ŞƏKİ. (E).
  14. VÜSAL  ŞABİZADƏ                       N  014 –  14.08.2018 – BAKI.
  15. MAFİLA  MÜNTEZİR    N  015 –   15.08.2018 – BAKI – TÜRKİYƏ.(E).
  16. ŞƏHİN  SENAYİ  FƏRD     N  016 –  24.08.2018 – BAKI – TƏBRİZ. (E).
  17. ARZU  GÖYTÜRK          N  017 –  07.09.2018 – BAKI – SUMQAYIT. (E).
  18. QƏLƏNDƏR  XAÇINÇAYLI         N  018 –   07.11.2018 – BAKI.
  19. TƏRANƏ  MƏMMƏD                  N  019 –   08.11.2018 – BAKI.
  20. QƏRİB HƏSƏNOV                        N  020 – 12.12.2018 – BAKI.
  21. XAQANİ ƏHMƏDOV N 021 – 25.12.218 – BAKI.

2019 – CU İL.

  1. RƏFİQƏ ABBASOVA N 022 -10.02.2019 – BAKI.
  2. KƏMALƏDDİN QƏDİM N 023 – 05.03.2019 – BAKI.
  3. GÜLÜZƏ MUSTAFAYEVA N 024 – 06.04.2019 – BAKI.
  4. SALAM İBRAHİMOĞLU N 025 – 01.07.2019. – SUMQAYIT.
  5. İLQAR NƏSİROV N 026 – 09.09.2019 – BAKI.
  6. ANAR BOLUSLU ƏLİOĞLU N 027 – 09.09.2019 – GORANBOY

============================================================

“VİNTSAS” MÜKAFATININ LAUREATLARI:

2018 – Cİ İL.

  1. Həsən Qasımov (F) N 001 24.05.2018 Ağdam r. Yusifcanlı k.o.m.
  2. M-r Malik Orucəliyev (F) N 002 24.07.2018 BABKM.
  3. Afət Xəlilova N 003 28.12.2018 Bakı ş. 201 N-li məktəb.

2019 – CU İL.

  1. Leyla Abbasova N 004 15.03.2019 BDU. Kitabxanaçılıq.
  2. Hüseynbala Muradəliyev N 005 16.03.2019 Bakı ş. 20 N-li m-l.
  3. Quliyeva Gözəl N 006 28.05.2019. Bakı ş. 20 N-li m-l.
  4. Adil Cəfakeş N 007 07.06.2019. Bakı ş.
  5. Sadıq Qarayev N 008 05.07.2019. Bakı ş.
  6. İlham Vəliyev N 009 09.09.2019. Şamaxı ş.

============================================================

“BƏHMƏNYAR” MÜKAFATININ LAUREATLARI:

1.Mustafayeva Gülüzə N 001 01.06.2019. Bakı ş. 20 N-li m-l.
2.Abbaslı Toğrul N 002 01.06.2019. Bakı ş. 20 N-li m-l.
3.Hüseynov Mürşüd N 003 01.06.2019. Bakı ş. 20 N-li m-l.
4.Hüseynov Turqay N 004 01.06.2019. Bakı ş. 20 N-li m-l.
5.Qasımlı İbrahim N 005 01.06.2019. Bakı ş. 20 N-li m-l.

==============================================================

“RÖVŞƏN HÜSEYNOV” MÜKAFATININ LAUREATLARI:

1.Mustafayev Tuncay N 001 01.06.2019. Bakı ş. 20 N-li m-l.
2.Rəşidli Şəlalə N 002 01.06.2019. Bakı ş. 20 N-li m-l.
3.Məmmədova Aytac N 003 01.06.2019. Bakı ş. 20 N-li m-l.
4.Əlmərdanov Elçin N 004 01.06.2019. Bakı ş. 20 N-li m-l.

=============================================================

“USTAC” MİLLİ MÜKAFATININ LAUREATLARI:

  1. Hacıxanım Aida N 001 26.05.2019. Bakı ş. (2018-2019 – I M )

=============================================================

“KİRKİD”  MÜKAFATININ   LAUREATLARI:

  1. Tuncay Mustafayev N 001 28.05.2019. Bakı ş.

=========================================================

“USTAC.AZ” FƏRDİ İNKİŞAF və YARADICILIQ PORTALI

                                                Əlaqə:

Tel: (+994) 70-390-39-93        E-mail:   zauryazar@mail.ru

 WWW.USTAC.AZ                                    © Zaur USTAC.